DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZLERİ…

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ FİKİRLERİ

Bugün dünyadaki birçok insan doğum günü için tatlı bir telaşla hediye ve sürpriz arayışı içerisine girmiştir. Bu konuda sıradan ve sıradan olmayan bazı doğum günü sürpriz fikirleri ortaya çıkmıştır. Mesela zekice hazırlanmış basit bir kurguyla , karşı tarafın sürprizi en az beklediği bir anda onu şaşırtarak doğum gününü kutlama çoğu kez en pahalı mücevherden bile daha değerlidir.

indirim ve hediye
MEDİAMARKT ÜRÜN DÜNYASI İÇİN TIKLAYINIZ…

Bir Grup Video Sürprizi

Evinizden uzakta birine verebileceğiniz mükemmel doğum günü sürprizidir. Örneğin, arkadaşınız başka bir şehirde veya ülkede kalır ve doğum günü için sürprizi uzaktan gerçekleşmek zorundadır. Bu durumda sizin için harika bir fikir.

Peki ne yapacaksınız? Yakın arkadaşlarınıza, akrabalarınıza ve aile üyelerine başvurun. Onların  her birinden kutlama mesajlarını verdirerek, 15 ile 30 saniyelik bir video yapmalarını rica ediyorsunuz. Tüm bu videoları aldıktan sonra, hepsini tek bir sunumla karışık bir videoya dönüştürün. Arkadaşınızın doğum gününü dileyen tek bir videoda hepsini görmek ne kadar şaşırdığını düşünün. Bu basit fikirle istediğiniz herkesi de aynı şekilde şaşırtabilirsiniz.

Kitap ve Film Hediye Tavsiyeleri İçin Tıklayınız…

Gazete İlanı Sürprizi

Bir gazetede, birine doğum gününü isteyenleri bulabileceğiniz bir reklam gördünüz mü? Genellikle gazetede küçük bir boşluk var, ancak bu tür reklamları gördüyseniz, o zaman ne diyeceğimi biliyorsunuzdur. Evet, doğru tahmin ettiniz. Her gün okuduğunuz herhangi bir gazeteye reklam bölümleri öncelikle detaylıca bir bakın. Gazetenin bir bölümünü doğum gününü kutlaması amacıyla kiralayabilirsiniz. Bu reklam alanı çok pahalı değildir ve ayrıca ileriye yönelik kalıcılığıyla hatırası  da vardır. Bir gün doğum gününüzde gazete okuduğunuzu düşünün ve aniden resminizi ve doğum günün dileklerinizi buluyorsunuz . Ne kadar şaşıracaksınız dimi.

indirim ve hediye
TEKNOSA ÜRÜNLERİNE GÖZATMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Sosyal Sayfa kitlesel takipçileri Sürprizi

Şimdi bu fikir son zamanlardaki en ilginç doğum günü sürprizlerden biri. Doğum gününü kutlayacağınız arkadaşınız için bir Facebook sayfası hazırlayın. O sayfayı insanlara ve diğer sayfalara paylaşmaya başlayın ve herkese arkadaşının doğum gününün bir ay içinde geleceğini ve kendisini şaşırtması için mümkün olduğunca büyük bir hayran kitlesine ulaşmaya çalışın. Doğum günü geldiğince o kadar kişiyle beraber doğum gününü kutladığınızı düşünün.

Moda Ürünleri Hediye Tavsiyesi İçin Tıklayınız

Gizli Notlar ile Sürpriz

Doğum gününüzde kimseye verebileceğiniz oldukça eğlenceli ve heyecanlı bir sürpriz. Kağıt parçalarına  notlar alın. Her notada doğum günü için bir mesaj yazın. Dilek, komik mesajlar, duygusal dokunaklı mesajlar yazabilir, deneyimler yazabilir, o kişiyi güne heyecan verici ve özel kılacak herhangi bir şey yazabilirsiniz. Bundan sonra bütün bu mesajları , o notu kişinin günlük kullandığı şeylere gizleyin ya da kişinin zamanının en çok harcadığı yerlere koyun. Ne kadar masrafsız ve düşünceli bir hediye dimi.

indirim ve hediye
GÖNDERİM AMACINA GÖRE HEDİYELER İÇİN TIKLAYINIZ.

Diğer Farklı Sürprizler

Seyahat Hediyesi Tavsiyeleri İçin Tıklayınız…

  • Doğum gününde 23.59’a kadar unutmuşluğa devam edip son anda beklenmedik bir sürpriz.
  • Radyo yayını ile doğum günü sürprizi.
  • Hobisi üzerine düşünülmüş hediye.
  • Doğum günü mektubunuzla beraber kutlama kartını o gün ulaştıracak şekilde posta hediyesi.
  • Aniden sürpriz bir seyahat hediyesi.
  • İş yerinde şaşıracağı bir doğum günü sürprizi.
  • Kişisel resim ve objelerin olduğu albüm hazırlamak.
  • Arkadaş veya akrabalarla sürpriz bir ziyaretle kutlama.
  • Kara kalem çalışması ile portre hediyesi.
indirim ve hediye
%80 E VARAN SAAT İNDİRİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Ama tabi teknoloji çağımızda bir tıkla geleneksel ve pratik yöntem olan online alışveriş ile hediye  ve ya çiçek buketi göndermek tüm ilgi çekiciliğiyle en etkili yöntemlerdendir. Sonuçta iki kelam bile yeter. Hatırlamak,hatırlanmak çok ama çok önemli…

KIŞA ÖZEL DEFACTO ÜRÜNLERİ YAZISI İÇİN TIKLAYINIZ…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir