2019-2020 SONBAHAR-KIŞ TRENDİ

2019-2020 SONBAHAR-KIŞ TRENDİ

Ünlü modacıların ve moda editörlerince yapılan değerlendirmeleri üzerine, bahsettikleri önemli noktalar üzerinde durmakta fayda var. Renk olarak genellikle moda klasiklerinin yükselen trend rengi olan ”kahverengi” ve baskın çizginin baş tacı olan ”kırmızı” geri döndü. Bu sene kışlıkların arasında bolca kırmızının ve kahverenginin iddialı tonlarını sıklıkla göreceğiz. Stil olarak da  etek takımlar ön plana çıkmakta. Bu kış iddialı tarzı ortaya çıkarmak isteyenler pantolon takımları değil etek takımları kullanacaklar. Tepeden tırnağa giyimimizde değişiklikler olarak kendini yenileyen kreasyonlarımızda yumuşak deriler kendini gösterdi . Basene doğru genişleyen karamel renkli deriler farklılıklarını ortaya koydular.
COLIN’S in kış tasarımları ve indirime giren birçok ürününü görebilirsiniz.  Detaylar için aşağıdaki resime tıklayarak COLIN’S in birçok görsel zenginliği olan ürünlerle tanışabiliriz.
COLIN’S KIŞ HAZIRLIĞI BURADA
Bir zamanların efsanevi ekoseleri ise tüm ışığı ve ihtişamı ile geri döndü, çoğu kıyafetimizde  ekoseler taşınabilecek. Yine oldukça gösterişli olan ve iş hayatını sokaklarda görebileceğimizi bize yansıtan dönüşlerden biride o gösterişli ihtişamı ile vatkalı ceketler oldu.

 

KIŞIN OLMAZSA OLMAZI

Paltolar, kış mevsiminde çoğumuzun mecburen de olsa kullanmak durumunda kaldığı yegane parçalardandır. Hatta çoğu zaman dışarıda olacaksanız içinize ne giydiğiniz önemli olmayacaktır ve böylelikle sizin tarzınızı ortaya koyacak olan palto ve ayakkabı-botlar olacaktır. Bu senenin palto modası ise rengarenk bir halde.  Renkli paltolar ile turuncuyu, pembeyi, kırmızıyı, maviyi ve bir çok tonu bu sonbahar-kış döneminde en canlı halleriyle göreceğiz. Paltoyu tamamlayan atkılar ise biraz daha kendini belli ediyor bu sezon. Atkılar hem sağlık açısından boyumuzu sıcak tutma önemi taşıyan hem de paltoları, montları adeta bir makyaj gibi tamamlayan en önemli unsurlardan. Bu yıl ise boylu boyunca uzanan uzun atkılar kendini gösterecek. Ayakkabılarda ise adeta paltoları destekleyecek şekilde canlı renkler ve botlardaki parlak taşlar yürürken ışıltı saçacaklar. Görüntüsü ile içinizi ısıtacak olan yumuşacık renkli çoraplar ise bu sene sıklıkla görülecek ve böylelikle ayakkabınıza uygun çoraplar seçerek ayakkabınızı daha çok canlandırabilecek ve ortaya çıkarabileceksiniz.

   

BAY-BAYAN COLIN’S MONT VE CEKET TASARIMLARI BURADA

  

Jean yine sürpriz bir şekilde çok moda. Özellikle “Jean on Jean” akımı bu sezonun olmazsa olmazların arasında yerini çoktan aldı bile. Bu sezon kot gömleklerimizi, kot ceketlerimiz ve kot pantolonlarımızla kombine edip bu alanda adeta doz aşımı yaşayacağız.

Bele daha çok vurgu yapan kemerli elbiseler ve paltolar trend dünyasında feminenliği artırırken, son birkaç senenin vazgeçilmezi oversize kalıpların tahtını sallıyor. 2018 yılı kışında çoğu kombinde kemerin kullanılması oldukça çok dikkat çekiyor. Bu sezon kazakların bile üzerinde görebileceğimiz bu kemerler bize 1950’leri anımsatacak.

Son birkaç sezondur ayakkabı ve çanta tasarımlarında oldukça sıkça görmüş olduğumuz ve kendini çoktan kanıtlayan renkli ve şeffaf plastik tasarımlar, bu kış dış giyiminde de kendinden sürekli bahsettirmektedir . Kış aylarında bizi çok sıcak tutmasa da, plastik tasarımların sizi farklı bir stil sahibi yapacağı kesin görülüyor.

Kadife genelde her kış kendini gösterir fakat, bu sezon daha çok kırmızı ve fitilli  kadifeden üstler çok revaçta olacak. Renkli kürk ve peluşlar en genç ve dinamik tarzlarıyla soğuk kış günlerini renklendirmeye tamda hazır durumda.

İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
                                                                                           İNCELEMEK İÇİN RESİME TIKLAYINIZ…

Gösterişli siluetlerde hayat bulan atletik parçalar, stilinize derinlik katacak. Kalın renkli uzun örgüler dikkat çekici olmakla beraber bayanlara çok yakışıyor. Kış günleri için bulunmaz bir stil diyebiliriz. Bu tarz hırkaları sokaklarda çok fazla göreceğiz diyebilirim.

Gri renkli kabanlara meydana getirilen koyu renkler göz alıcı bir şekilde uyum sağlıyor. Bunun yanında boğazlı parçalarla eşleştirmeler kış mevsimine çok uygun bir stil oluşturmaktadır.

 KIŞLIK TREND ÜRÜNLERİN İNCELEMESİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir