EN İYİ SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYE VE TAVSİYELERİ

14 Şubat’ın yaklaştığı şu günlerde sevenleri tatlı bir heyecanla karışık telaş saldı. Aslında birbirini seven çiftler için sembolik böyle özel günler sadece bir araçtır, 365 gün da aşıklar içindir. Ancak tüm dünyaca bilinen özel günler varolan heyecana biraz daha farklı açılardan bakabilmektir. İllaki çok büyük şeyler yapmana gerek yok. Pahalı hediye ve kutlama olmasa da, karşındakini her zaman düşünebildiğini gösterebileceğin bir davranış, bir tebessüm ve ya birkaç tatlı/anlamlı söz bile yeterli olabilmektedir.  Romantik bir şeyi en ince ayrıntısına kadar planlamak mı yoksa stres olmadan etkilemek mi istiyorsunuz? İşte yazımızın devamında sizlere yardımcı olacak ince fikirler sunacağız.

 

1. GÜZEL BİR YEMEK HAZIRLAMAK

Sevdiğinizin damak tadına uygun ufak çaplı bir araştırmayla harika şeyler sunabilirsiniz.
Sevgilinin mutlulukla, kahvaltının sevgiliyle bir ilgisi olmalı: Domatesli, pastırmalı sandviç
Hamburger
Patates waffle
Kremalı mantar soslu penne makarna
Tavada antrikot ve ıspanaklı patates püresi
Fıstıklı şiş köfte
Aşka doymak mümkün değil de aşkta doymam mümkün. Çikolataya doymak mümkün değil de köfteye doymak mümkün
Cordon bleu
Beşamel soslu tavuk
Portakallı kek
Ballı patlamış mısır
Krep kanepe
Çikolatalı lav kek (lava cake)
Kestaneli rulo pasta
Nutellalı sıcak çikolata

2. DOĞANIN TADINI ÇIKARIN

Doğa romantizm için nihai zemin sağlar. Bu konuda sınırsız seçenekler vardır, ama en iyilerden biri yürüyüş yapmak ve yıldızları seyretmektir. Sonra dışarıdaysanız bir fener yakın ve yüksek sesle okumak için bir kitap getir ve biraz çay için. Dünyanın sessiz halini anlayabilmek için günlük yaşamın elektrik uğultusunu bir süre susturun.
Eğer ikiniz daha fazla eylem odaklı iseniz, kamp, yürüyüş, kayak yapmak ya da ata binmek güzel fikirler olabilir! Sadece ikinizi de içeren bir açık hava eğlencesini planlayın, böylece meşgul ve dikkat dağıtıcı dünyayı geride bırakarak birbirinize odaklanabilirsiniz…

 

3. SANAT DENEYİMİ

Sanat harikadır. Hem sanatçıyı hem de izleyiciyi yansıtır, kalplerimizi, zihinlerimizi ve ruhlarımızı doğruluk ve güzellik ile devam eden bir sohbette yer alır.

Eğer tarih sanat tarafından taşınırsa, sadece zaman bu Sevgililer Günü güzellik dünyasına onu getirmek olabilir.

Birçok seçenek vardır, ama en iyilerinden biri basit bir müze tarihidir.

Ve sonra da mükemmel bir tarih için yapar performans sanat var! Giyin ve operaya git, şiir okumaya git. Sanat gizemli ve romantik, ve çoğumuz sadece yeterince sık onlarla meşgul değil.

4. BİR OYUNCAK DÜKKANINA GİDİN

5. SEVDİĞİN KİŞİYE ÖZEL FAVORİ BİR HEDİYE ALIN

6. GÜZEL BİR YOLCULUĞA ÇIKIN

7. BERABER YENİ BİR ETKİNLİK VEYA AKTİVİTEYE BAŞLAYIN

8. ÜNLÜ MARKA SİTELERDEN TAVSİYELER

Altınbaş.com

Çiçekatölyesi.com

Çiçekfilosu.com

Hotels.com

 

Bu fikirlerden herhangi bir fantastik bir Sevgililer Günü için yapabilir iken, gerçekten eşiniz mükemmel bir seçim yaptığına anlayış.

Sevdiğin için kendine bir soru sor. Neyi sever? Neyi sevmez? Rüyaları nedir?

Bu şeyleri Öğren, anlayışını sevginle ölçtür, … … ve kalbinde unutmayağı … … bir buluşma fikri ortaya çıkarsın.

2018 yılı D&R kitapları yazısı için tıklayınız…

 

 

 

EVLİLİK YIL DÖNÜMÜ HEDİYELERİ VE SÜRPRİZ FİKİRLERİ

EVLİLİK YIL DÖNÜMÜ SÜRPRİZ VE HEDİYE FİKİRLERİ

Düğün günü mutluluğundan sonra eşler evliliğin güzel yolculuğuna başlar. Günlük hayatınızdaki sıradan ayrıntılardan bir eve ve muhtemelen çocuklara kadar her şeyi birlikte paylaşacaksınız. Her yıl birlikte büyüyeceksiniz ve evli bir çift olarak deneyiminiz ilişkinizi ve bağınızı güçlendirecektir. Kimsenin anlayamayacağı bir düzeyde birbirlerini tanımak. İyi ve kötülerin anılarla  birbiriniz için bir arada olacaksınız. Her evlilik yıl dönümü, bu eşsiz ilişkinin ve geçen yılın yada yılların tüm hatıralarının kutlanmasıdır.
Yıllar geçtikçe hediye fikirleri listesi, daha modern yaşam standartlarımızı karşılamak için gelişebilmektedir. Birçok çift, her yıl kendi hediye fikirlerini ortaya çıkarmak isterken, bazen geleneksel veya modern hediye önerilerini takip etmek de eğlenceli ve anlamlı yolları seçmektedir. İlk 15 yıldan sonra, geleneksel hediye fikirleri her beş yılda bir belirlenir ancak her yıl dönümü için modern hediyeler eklenir.
 

ÇOK POPÜLER EVLİLİK YIL DÖNÜM HEDİYESİ


Evliliklerinin ilk yıllarında çiftler için bir hediye bulmak nispeten kolaydır , daha sonra evliliklerinde değerli olacak uygun bir hediye düşüncesinin düşünülmesi daha zor .

Bir evlilik yıl dönümü vesilesiyle hediye verme, kökenlerini ortaçağda geçirir.  Roma İmparatorluğu’ndaki kocalar karısına, 25. yıldönümlerini işaretlemek için gümüş bir çelenk ve 50 yıllık evlilik yaşındayken bir altın çelenk vereceğiz.

1920’lerde, Amerikalı bir yazar olan Emily Post, yıldönümü temaları listesinin 1922’de yayınlanan “Etiquette” adlı bir kitapta bir yıldönümü vesilesiyle ne hediye vereceği konusunu çözmeye çalıştı.

Eğer hemen hediye alayım diyorsanız, size tavsiyem öncelikle aşağıda belirtilen ürünlerde güncel indirimleri yakalayarak sevdiklerinize güzel zamanlar yaşatmandır.

AŞAĞIDAKİ TREND MARKALARA TIKLAYARAK UYGULANAN EN GÜNCEL İNDİRİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ…

1. YILDÖNÜMÜ FİKRİ

GELENEKSEL HEDİYE: . Yüksek kaliteli kağıda bir şiir veya aşk mektubu yazmak popüler bir fikirdir. Bir oyun, konser ya da bir spor karşılaşmasına bilet, eşinizin ne tercih ettiğine bağlı diğer seçeneklerdir. Sanat eseri ve kırtasiye kitapları da akıllıca hediyeler. Romantik bir yere uçak biletleri kesinlikle kağıt hediye gereksinimi yerine getirmek.

MODERN HEDİYE: 1. yıldönümü için modern hediye bir saattir. Bir duvar saati, masa saati veya bir saatiniz hak kazanacaktır. Ahşap, cam, ayna, vitray vb. Birçok farklı duvar saati çeşidi vardır: Saatler, elmas taklidi bir saatin Mickey Mouse’una kadar çeşitlilik gösterebilir.
DEĞERLİ TAŞLAR: Altın 1. yıl dönümü için geleneksel takı hediyesi ancak inci, pırlanta ve 1. evlilik yıl dönümü temsil eder. İnciler, diğer ispinozlara özgü olup istiridyeler, yumuşakçalar ve istiridyeler gibi türlerin içinde yaratılmıştır. Doğal ve kültürlü olmak üzere iki çeşit inci vardır.  İnciler uzun zamandır değerli bir malzeme ve 1 evlilik yıl dönümünde vermek için mükemmel bir hediye.

ÇİÇEK: Bir Hercai Menekşe  çok küçük, narin bir çiçektir. Bu, 1. evlilik yıl dönümünü mükemmel biçimde temsil eder. Bir tenekeci gibi, evliliğin başlangıcı çok hassas. Sağlam bir vakıf kurulduktan sonra büyüyebilir. Bir tencere saksı bitkisi çok uygun 1. yıl dönümü hediyesi.

2. YIL DÖNÜMÜ FİKRİ

GELENEKSEL HEDİYE:  Önerilen hediyeler ahşap bir saat, ahşap müzik kutusu, heykel veya muhtemelen yıl dönümü veya düğün gününüzden özel bir resim görüntülemek için ahşap bir resim çerçevesi kadar basit bir şey.
MODERN HEDİYE: Gümüş eşya,  yıl dönümü için modern bir hediye. Bazı gümüş fikri, bu özel fotoğrafı görüntülemek için bir vazo, gümüş sofralar veya gümüş bir resim çerçevesidir.
DEĞERLİ TAŞ: Safir çok sert bir taştır ve tarihi kutsal zamana dayanmaktadır. On Emir’ ün bulunduğu tabletlerin safirden yapıldığı düşünülmektedir. Yeryüzünün güneşi yansıtan ve gökyüzüne mavimsi renk veren büyük bir safir parçasına dayandığı da düşünüldü. Telif hakkı bilgeliği, kutsallığı, erdemi ve serveti sembolize etmek için safir kullandı. Önerilen safir hediyeler yüzük, kolye, küpeler, bilezikler içerir.
ÇİÇEK: Papatyalar  yıl dönümüyle ilişkili çiçeklerdir. Papatya sevgi, saflık, sadakat ve masumiyeti sembolize eder. Kadınlar her zaman çiçekleri beğenir, ancak beşinci yıl dönümü için papatya vererek ona geleneksel çiçek hediye araştırması için zaman ayırdığını gösterir.

3. YIL DÖNÜMÜ FİKİRLERİ

GELENEKSEL HEDİYE: Kalay veya Alüminyum dan yapılmış kolye, küpe gibi takılar  bir elmasa alternatif olarak nasıl? Bazı hediye fikirleri şunlardır: alüminyum saatler, kalay şamdan tutucuları, alüminyum müzik kutusu, tencere seti ve kalay veya alüminyum resim çerçeveleri.

MODERN HEDİYE:  Evlilik yıl dönümü ile ilgili olarak elmas modern bir hediye haline geldi. Elmas hediyeleri açıkçası geleneksel kalay veya alüminyum hediyelerden daha pahalıdır. Küpe, kolye, yüzük, kol düğmesi veya broş hepsi harika fikirlerdir.
DEĞERLİ TAŞLAR: Elmaslar yeryüzündeki en kuvvetli ve en dayanıklı maddelerdir. Elmaslar, nişan yüzükleri için en popüler seçenektir ve gerçek sevginin simgesi haline gelmiştir. Elmasların, kabuslara, fobilere, zehirlere, çılgınlıklara, büyücülük ve şeytani sahiplenmeye karşı koruma gibi zamanla elmasların çeşitli güçleri olduğu düşünülüyordu. Popüler inancın aksine, elmaslar daima renksiz değildir. Pembe, yeşil, kırmızı, mavi, sarı ve hatta siyah renk tonlarına sahip olabilirler. Dünyadaki en ünlü elmas Hope elmas.

ÇİÇEK: yılların getirdiği olgun bir evliliğin simgesi olan nergis. Bu çiçek neşe, neşe ve mutluluğu temsil eder. 10. evlilik yıl dönümünü kutluyorsanız, şüphesiz eşinizle bu duyguları yaşarsınız. Saksı dondurulmuş bir bitki ya da 10 adet nergis  buketi, duygularınızı ifade etmek için mükemmel bir yoldur.
Yıldönümü yıllar geleneksel ve çağdaş hediyelerle sembolize edilmiş olmakla kalmaz, aynı zamanda çoğu kez de onlarla ilişkili bir çiçek, renk ve taş vardır. Evlilik yılları 1 ile 25 arasında, daha sonra her 60 yıldönümüne kadar her 5 yılda ilişkili olan değerli taşlar, American Gem Trade Association tarafından Değerli Taşlarla İlgili Bilgi El Kitabı’nda yayınlanır. Bazı ülkelerde, diğer ülkeler belirli yıldönümü yıllarında farklı bir değerli taş önerdiler, bu nedenle bu değerli taşlar tablonuzda özetlendi.

Farklı evlilik yıllarının renkleri ve çiçeği de genellikle ilişkilidir, ancak bu kaynağa bağlı olarak değişir. Bununla birlikte, genellikle, gül bir kadının güllere taparsa ve genellikle gölgesi yıldönüm yılına bağlı renkle eşleştirilebiliyorsa, herhangi bir yıldönümünde mükemmel bir yer olarak kabul edilir.
Her yıldönümü yılıyla ilişkili olan tüm geleneksel ve çağdaş temaları ayrıntılarıyla anlatan bir tablo derledik. Sevdiklerinize veya bir çift için uygun bir yıldönümü hediyesi düşünürken size rehberlik etmek için aşağıdaki hediye kanallarını da düşünebilirsiniz.
ÖĞRETMENLERİMİZE HEDİYE FİKİRLERİ YAZISI İÇİN TIKLAYINIZ…

ÖĞRETMENLER GÜNÜ SÜRPRİZ VE HEDİYELERİ

ÖĞRETMENLER GÜNÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü, bizler için çalışıp çabalayan, elinden geldiğince toplumun gelişmesi için koşturan eğitimciler ve aynı zamanda da  fedakar öğretmenlerimizin kıymetini bir kez daha düşünüp anlamamızı sağlayan önemli bir gündür.
Türkiye’de 1981 yılından bu yana, her yıl 24 Kasım tarihi, Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır.
24 Kasım 1928, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Millet Mektepleri’nin Başöğretmenliği”ni kabul ettiği gündür. Bakanlar Kurulu, Atatürk’e “Millet Mektepleri Başöğretmenliği” ünvanını 11 Kasım 1928 tarihinde yaptığı toplantıda vermiş ve bu ünvan, 24 Kasım’da Millet Mektepleri Talimatnamesi ile de yayınlanarak resmileşmiş oldu.
Atatürk’ün 100. doğum yıldönümü olan 1981’de, “başöğretmen” olduğu günün ülke çapında Öğretmenler Günü olarak kutlanmasına karar verilmiş oldu.
Öğretmenler Günü ile ilgili kutlamalar ve etkinlikler, 26 Kasım 1992 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren Öğretmenler Günü Kutlama Yönetmeliği çerçevesinde gerçekleşmektedir.

Öğretmenlik mesleğini icra edenleri onurlandırmak ve tüm dünya ülkelerine duyurmak için çeşitli  ve anlamlı etkinliklerin düzenlendiği Öğretmenler Günü pek çok ülkede 1994’ten beridir her yıl 5 Ekim günü UNESCO tavsiyesiyle doyasıya kutlanmaktadır.
5 Ekim günü, 1966 yılında Paris’te gerçekleşen “Öğretmenlerin Statüsü Hükümetlerarası Özel Konferansı”’nın sona erip UNESCO temsilcileri ile ILO tarafından “Öğretmenlerin Statüsü Tavsiyesi”’ni oybirliği ile kabul edilişinin bir yıldönümüdür. Kendi kültürel ve tarihi özelliklerine, okul tatil günlerine göre çeşitli ülkelerde farklı tarihler Öğretmenler Günü olarak belirlenmiştir.

ÖĞRETMENLER GÜNÜNE ÖZEL HEDİYE VE SÜRPRİZLER

Öğretmenler çocuğunuzun geleceğini şekillendirmede ve hayatta başarılı bireyler yetiştirilmesinde çok önemli roller oynarlar. Öğretmenler günü kutlamaları için etkinlikler ve hediyeleşmeler, çocuğunuzun hayatında öğretmenlerin benzersiz katkılarını kutlamanın bir yoludur. Öğretmenler, gerçekleştirilen etkinlikleri ve öğrencilerin bu günü ev sahipliği yaptığı anlamlı  sürprizleri ve hediyeleri çok severler ve hep hatırlamak isterler. Çocuğunuzun öğretmenine daha yakın gelmesi ve güçlü bir bağ oluşturması için  güzel bir fırsat açısından öğretmenler gününün kutlanması önemlidir.
Öğretmenler Günü kutlamalarını unutulmaz kılmak için kolay ve eğlenceli fikirler arıyorsanız, aşağı inip yazımıza bakmanızı tavsiye ederiz.

Öğretmenler Günü Kutlama Fikirleri

 • En heyecan verici Öğretmenler Günü kutlama fikirlerinden biri, öğretmenlerinize hediye sunmaktır.
 • Yıllar önce okuldan ayrıldıysanız ve öğretmenlerinize hediye göndermek istiyorsanız, öğretmenlerinizin eski bir fotoğrafını sizinle ve sınıf arkadaşlarınızla birlikte kullanın. Güzel bir çerçeve ile kombine edin. Öğretmenlerinizde nostaljiyi hissettirin. O güzel anılarınızı anmaktan mutluluk duyacaklardır.
 • Öğretmenler Günü hediyesi için ilginç bir fikir;  ipek laminant kapaklı şık bir defter sunmaktır. Aslında böyle bir defteri, kapak için kendi fotoğraflarınızı da ekleyerek kişiselleştirebilirsiniz.
 • Öğretmenlerin en çok işine yarayacak bir fikir derseniz; onların en çok kullanacağı ve ders materyallerini içine koyduğu bir çanta hazırlamaktır. Tabi ki bu çantayı fikirlerinizle süsleyebileceğiniz sizin, arkadaşlarınızın ve öğretmeninizin resimleri yer alabilecek şekilde hazırlamanızdır.
idefix_hediye_kartı
IDEFIX
 • Öğretmenler Günü için en popüler hediyelerden biri de, öğretmenlerinize çiçeği açan  hoş bir çiçek buketi. Öğretmenlerinizin sevilen ve değerli hissetmelerini sağlamak için sarı gerbera ve beyaz güllerden oluşan buket hediye edebilirsiniz. Kusursuz bir kombinasyon haline getirmek için yeşil dolgular içeren mor ve beyaz orkidelerden bir sepet seçebilirsiniz.Pembe zambak bir buket sadece Öğretmenler Günü’nde güzel dileklerini iletmek için idealdir. 
 • Öğretmenleriniz için özel bir gün olduğunu vurgulamak istiyorsanız; yeni ve eski öğrencilerle birlikte sınıfta, öğretmenler odasında ve koridorlarda süslemeler yapabilirsiniz.
 • Sınıfınızı süslemek için bir başka ilginç fikir, duvarlara farklı fotoğraf kolajları yapıştırmaktır. Gezi, sergi ve diğer okul etkinliklerinin fotoğraflarını seçmek iyi bir fikirdir. Bu, öğretmenlerin sizinle ve sınıf arkadaşlarınızla birlikte olmanın tadını çıkardığı anları hatırlamakta yardımcı olacaktır.
 • Tebrik kartı yapmak harika bir fikir olacaktır. En sevdiğiniz öğretmeniniz için yazılmış bazı kişiselleştirilmiş takdir mesajı içeren bir selamlama kartı gerçekten harika bir öğretmenin gün hediyesi fikri olacaktır.
 • Bir başka popüler kişiselleştirilmiş öğretmenin gün hediyesi fikri, bir şiir yazarak onu en sevdiğiniz öğretmenine ayırmaktır. Yazdığınız şiir, öğretmeniniz için yürekten duyduğunuz takdiri açıkça ifade edecektir.
 • Ayrıca bazı eski karton kutuları kullanarak bir kalem standı hazırlayabilirsiniz. Bu görev çok basit, yapmanız gereken tek şey güzel bir renkli sayfa sarın ve çekici renkler ve parıltılarla süsleyin.
 • Öğretmenler Günü’nde öğretmeninize sunabileceği güzel bir resim veya bir kart hazırlayın. Öğretmeninizin övgüsüyle bazı dokunaklı kelimeleri karalamayı unutmayın. Özel olarak çocukların seçtikleri ev yapımı hediyeler veya hediyeler öğretmenin kalbinde özel bir yere sahiptir.

 • Çiçekler kelimelere göre daha güçlüdür. Bir kişinin sevdiği kişiye olan sevgisine veya saygısını açık bir şekilde ifade eder. Öyleyse, bu Öğretmen Günü alışverişe gidiyor ve öğretmeniniz için güzel bir buket satın alıyor. Mutlulukla seveceksiniz, çiçekler getirecek olursanız, bir vazo içinde olduklarından emin olun. Ve sınıfta onlar için bir yer olduğundan emin olun.
 • Sınıf kütüphanenizi büyütmede öğretmeninize yardımcı olun. Bu Öğretmenler Günü hediyesi üzerine öğretmen ya da diğer öğrenciler tarafından kullanılmak üzere sınıfta saklanabilecek bir ya da iki kitap.
 • Öğretmenler Gününe özel olarak çizilmiş resimler.
 • İlkokul öğretmenleri, sınıfları için yeni çocuk kitapları almayı daha çok severler. Çocuğunuzun en sevdiği ürünü satın alın ve içerideki kapağı imzalamasını sağlayın. Kitap, öğretmenin henüz sahip olmadığı bir kitap olursa daha hoş olacaktır.
 • Çocuğunuzu, öğretmenler gününün arifesinde özel bir kutlama için arkadaşlarınızla harika bir plan hazırlamaya teşvik edebilirsiniz. Öğretmenler için kutlama fikirleri ve öğretmenler için hazırlanan bazı eğlenceler günümüzde her öğretmenin kendisini özel hissetmesini sağlayabilir.

Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri

Çocuğunuzun öğretmeninin mükemmel hediye bulma arayışı zor olabilir, ancak bir öğretmenin gününü aydınlatacak birçok öğe vardır. Herhangi bir eğitimcinin yüzüne bir gülümseme getirmeye eminiz emektar bu uygun fiyat önerilerini internetten inceleyin. Aşağıdaki yazılara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İDEFİX 24 KASIM

 

 

 

Öğretmenlere Özel Öğretmenler Günü Kampanyanları

 

Doğum Günü Sürpriz ve Hediye Fikirleri Yazısı için tıklayınız…

DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZLERİ…

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ FİKİRLERİ

Bugün dünyadaki birçok insan doğum günü için tatlı bir telaşla hediye ve sürpriz arayışı içerisine girmiştir. Bu konuda sıradan ve sıradan olmayan bazı doğum günü sürpriz fikirleri ortaya çıkmıştır. Mesela zekice hazırlanmış basit bir kurguyla , karşı tarafın sürprizi en az beklediği bir anda onu şaşırtarak doğum gününü kutlama çoğu kez en pahalı mücevherden bile daha değerlidir.

indirim ve hediye
MEDİAMARKT ÜRÜN DÜNYASI İÇİN TIKLAYINIZ…

Bir Grup Video Sürprizi

Evinizden uzakta birine verebileceğiniz mükemmel doğum günü sürprizidir. Örneğin, arkadaşınız başka bir şehirde veya ülkede kalır ve doğum günü için sürprizi uzaktan gerçekleşmek zorundadır. Bu durumda sizin için harika bir fikir.

Peki ne yapacaksınız? Yakın arkadaşlarınıza, akrabalarınıza ve aile üyelerine başvurun. Onların  her birinden kutlama mesajlarını verdirerek, 15 ile 30 saniyelik bir video yapmalarını rica ediyorsunuz. Tüm bu videoları aldıktan sonra, hepsini tek bir sunumla karışık bir videoya dönüştürün. Arkadaşınızın doğum gününü dileyen tek bir videoda hepsini görmek ne kadar şaşırdığını düşünün. Bu basit fikirle istediğiniz herkesi de aynı şekilde şaşırtabilirsiniz.

Kitap ve Film Hediye Tavsiyeleri İçin Tıklayınız…

Gazete İlanı Sürprizi

Bir gazetede, birine doğum gününü isteyenleri bulabileceğiniz bir reklam gördünüz mü? Genellikle gazetede küçük bir boşluk var, ancak bu tür reklamları gördüyseniz, o zaman ne diyeceğimi biliyorsunuzdur. Evet, doğru tahmin ettiniz. Her gün okuduğunuz herhangi bir gazeteye reklam bölümleri öncelikle detaylıca bir bakın. Gazetenin bir bölümünü doğum gününü kutlaması amacıyla kiralayabilirsiniz. Bu reklam alanı çok pahalı değildir ve ayrıca ileriye yönelik kalıcılığıyla hatırası  da vardır. Bir gün doğum gününüzde gazete okuduğunuzu düşünün ve aniden resminizi ve doğum günün dileklerinizi buluyorsunuz . Ne kadar şaşıracaksınız dimi.

indirim ve hediye
TEKNOSA ÜRÜNLERİNE GÖZATMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Sosyal Sayfa kitlesel takipçileri Sürprizi

Şimdi bu fikir son zamanlardaki en ilginç doğum günü sürprizlerden biri. Doğum gününü kutlayacağınız arkadaşınız için bir Facebook sayfası hazırlayın. O sayfayı insanlara ve diğer sayfalara paylaşmaya başlayın ve herkese arkadaşının doğum gününün bir ay içinde geleceğini ve kendisini şaşırtması için mümkün olduğunca büyük bir hayran kitlesine ulaşmaya çalışın. Doğum günü geldiğince o kadar kişiyle beraber doğum gününü kutladığınızı düşünün.

Moda Ürünleri Hediye Tavsiyesi İçin Tıklayınız

Gizli Notlar ile Sürpriz

Doğum gününüzde kimseye verebileceğiniz oldukça eğlenceli ve heyecanlı bir sürpriz. Kağıt parçalarına  notlar alın. Her notada doğum günü için bir mesaj yazın. Dilek, komik mesajlar, duygusal dokunaklı mesajlar yazabilir, deneyimler yazabilir, o kişiyi güne heyecan verici ve özel kılacak herhangi bir şey yazabilirsiniz. Bundan sonra bütün bu mesajları , o notu kişinin günlük kullandığı şeylere gizleyin ya da kişinin zamanının en çok harcadığı yerlere koyun. Ne kadar masrafsız ve düşünceli bir hediye dimi.

indirim ve hediye
GÖNDERİM AMACINA GÖRE HEDİYELER İÇİN TIKLAYINIZ.

Diğer Farklı Sürprizler

Seyahat Hediyesi Tavsiyeleri İçin Tıklayınız…

 • Doğum gününde 23.59’a kadar unutmuşluğa devam edip son anda beklenmedik bir sürpriz.
 • Radyo yayını ile doğum günü sürprizi.
 • Hobisi üzerine düşünülmüş hediye.
 • Doğum günü mektubunuzla beraber kutlama kartını o gün ulaştıracak şekilde posta hediyesi.
 • Aniden sürpriz bir seyahat hediyesi.
 • İş yerinde şaşıracağı bir doğum günü sürprizi.
 • Kişisel resim ve objelerin olduğu albüm hazırlamak.
 • Arkadaş veya akrabalarla sürpriz bir ziyaretle kutlama.
 • Kara kalem çalışması ile portre hediyesi.
indirim ve hediye
%80 E VARAN SAAT İNDİRİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Ama tabi teknoloji çağımızda bir tıkla geleneksel ve pratik yöntem olan online alışveriş ile hediye  ve ya çiçek buketi göndermek tüm ilgi çekiciliğiyle en etkili yöntemlerdendir. Sonuçta iki kelam bile yeter. Hatırlamak,hatırlanmak çok ama çok önemli…

KIŞA ÖZEL DEFACTO ÜRÜNLERİ YAZISI İÇİN TIKLAYINIZ…