2019-2020 EN ÇOK İZLENEN KORE DİZİ REPLİKLERİ VE ÖZETLERİOyuncular:
Han ji- min
Jung hae-in
Kim jun-han
IMDb puanı: 8.5
Bölüm sayısı: 16Oyuncular:
Kim hwan-hee, Suh dong-hyun,Nam da-reum,
65 dakikadan oluşan 16 bölüm
IMDb puanı: 8.4


Angel’s Last Mission : Love
OYUNCULAR:
Shin Hye-sun,
Kim Myung-soo,
 Lee Dong-gun,
Kim Bo-mi,
Do Ji-won
 Kim In-kwon‘
ANGEL’S LAST MİSSİON (IMDB PUANI: 8.4)
30 DAKİKADAN OLUŞAN 32 BÖLÜM

KONUSU:

Lee Yeon bir balerin. Eski bir balerin daha doğrusu, çünkü 3 yıl önce geçirdiği bir kaza sonucu kör olduğundan beri balerin yapamamaktadır. Anne ve babasının kurucusu olduğu Fantasia bale-tiyatro şirketinin varisi. Ama tabi durumundan ötürü şirketi şimdilik halası, eniştesi ve onun büyük kızı yönetiyor.

Kim Dan ise ölen hayvanları huzurlu bir şekilde cennete havale etmekle görevli MELEĞİMİZ. Yeryüzünde yerine getirmesi gereken son görevinden sonra cennete yükselecek artık vakti gelmiş. Ama kaderin oyunu devreye giriyor, Kim Dan görevi bitince cennete gitmesi gereken saati kaçırıyor. Kim Dan yeryüzünde. Neyse ki ondan sorumlu başmelek abisi, bir son görev daha başarınca cennete gidebilme şansı olduğunu iletiyor Kim Dan’a. Son görevi en zoru. Lee yeon’un birine aşık olmasını sağlayacak. Bunu sağlarsa tamam. Bunun için Kim Dan’a geçici bir insan bedeni veriliyor ve Leen yeon ‘nin yanında işe başlıyor.

Haechi Dizi Konusu

Dizi, Joseon Hanedanlığı döneminde, adalet ve reform arayışında olan dört farklı kişinin etrafında dönmektedir. Bu dört kişi; Lee Geum (Jung Il-Woo), Yeo Ji (Go Ara), Park Mun-Soo (Kwon Yool) ve Dal-Moon (Park Hoon)’dur. Ülkelerinde bir reform gerçekleştirebilmek için Prens Lee Geum’u kral yapmaya çalışırlar.

60 DAKİKADAN OLUŞAN 24 BÖLÜM

Haechi (IMDb puanı: 8.3)

Oyuncular: JihoonJuRyuSeungRyongDoonaBae

EN FAZLA 60 DAKİKADAN OLUŞAN 6 BÖLÜM

Kingdom (IMDb puanı: 8.3)

KONUSU:

Kingdom, hanedanlığı etkisi altına alan salgından kurtarmaya çalışan bir prensin kötülüğe karşı açtığı savaş konu ediliyor. Güney Kore’de hüküm süren bir krallık, yozlaşma ve açlık karşısında diz çökmek zorunda kalır. Krallığın başına gelen felaketler yalnızca bununla da sınırlı değildir. Bulaştığı insanı canavara dönüştüren bir salgın hızla yayılmaktadır. Ölen kral ve diğer insanlar salgının etkisi ile canavar olarak dirilir. Haksız yere ihanetle suçlanan veliaht prens, babasının başına gelenleri öğrenmek hanedanlığa doğru yola koyulur. Prens, halkını kurtarıp salgının tüm ülkeye yayılmasını engellemek için karşısında bulunan yeni türdeki düşmanlarla mücadele etmek zorundadır.The Light in Your Eyes (IMDb puanı: 8.1)
12 BÖLÜM

Her Private Life (IMDb puanı: 7.9)
16 BÖLÜM

Oyuncular

Park MinYoung – Sung Deok-mi

Kim JaeWook – Ryan Gold

AhnBohyun – Nam Eun-gi

One – Cha Shi-an

Kim Bora – Sindy

Park Jinjoo – Lee Seon-joo

Kim Sun-Young – Uhm So-hye

Kim Mi-kyung – Go Young-sook

ImJikyu – Kang Seung-min

Lee Ilhwa – Kong Eun-Young

MaengSang-Hun – Sung Geun-ho

Hong SeoYoung – Choi Da-In

Seo Ye-Hwa – Yoo Kyung-A

JungWonChang – Kim Yoo-Sub

YÖNETMEN :
Lee jeong hyo
Park ji-eun
OYUNCU KADROSU:
•Hyun bin
•Son ye-jin
•Seo ji-hye
•Kim jung-hyun
•Oh man –seok
•Kim young-min
TÜR: Romantik komedi

KONUSU:Güney korede Yamaç paraşütü yapan yoon se-ri nin bir fırtına sonucu kendini kuzey kore sınırında buluyor ve sınırda onu bulan jeong heyonk ile karşılaşması ile başlayan 16 bölümlük  bir serüvenROMANCE IS A BONUS BOOK
Oyuncular:
Lee jong-suk
Lee na-young
Jung eugene
Tür: romantik komedi
16 bölüm
Oyuncular:Kim soo-hyun
Jun ji-hyun
Park hea-jin

21 bölüm

Konusu:

400 yıl önce Dünya’ya gelen bir uzaylı nihayet kendi gezegenine dönebilecek. Ancak ünlü bir aktristle tanışınca eve dönmek istemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir