2018 İLKBAHAR TRENDİ

Bayanlara Tasarımcı Pistlerinden En Büyük Bahar 2018 Moda Trendleri

2017 sonbaharı; hardal, kobalt ve  daha koyu kırmızı renklerde yoğunlaşırken ilkbaharın renk paletinde daha az ana renkler görülüyor. 2018 ilkbahar defileleri, beklenmedik bir şekilde artan narin lavanta rengi gibi pastel tonlarını ve yeni ışıltıları arttırarak, sokaklarda bol bol lavanta kadınlar görebileceğinizin sinyalini veriyor.Tek renkliliğin hiçbir yere kaybolmaması ve denimlerin çokça kullanılmasıyla baştan ayağa uygulanan bembeyaz tasarımlar, ilkbahar trendlerinde doğal bir görünüm oluşturuyor. Önümüzdeki sezonun iddialı parçalarından biri olmaya hazırlanan beyaz jean’ler, adeta sadeliğin savunucusu.

 

 

İlkbahar / yaz 2018 moda trendleri parlak, cesur ve gerçekten çok güzel değilse, hiçbir şey değildir. Aslında, gerçek moda anlarıyla dolu bir gösteri sezonu idi ve bu aşırılık değildir. En havalı moda eleştirmenlerinin bile Google Pixel 2 kameralı modellerine eriştikleri türden bahsediyorum. Ve sesi gerçekten belirleyen tek bir podyum, herkesi etkiledi.

Renk anahtardır (cesur veya pastel olsun), 80’lerden çıkamayacak da olsa ve eğer siz şimdiki zamanlarda daha farklı giyinmeyi planlıyoruz.Caddenin atletizm patlamasından vites değiştirirken havada daha hoş ve yumuşak bir hava var ve enteresan giyinmeyi sevenler oldukça heyecanlanacak bu bahar. Tasarımcılar 1980’lere çok net bir şekilde odaklanmak için diğer tüm çağlardan kaçıyorlardı. Sihirbazlar her yerde bulunuyor (kemikli beller, güçlü omuzlar, uzunlamasına bacaklar düşünüyor).

Sana ne ilham verir? Moda Ayı boyunca en çok sorulan sorular arasında yer alıyor ve ayrıca tasarımcıların gerçekte neden tasarladığı gerçekten anlamaları için en az yardımcı olanlardan biri, ya da – aslında – giydiğimiz şeyleri neden taktığımız. Çoğu insan için, kıyafetler faydalı ürün ve genellikle endişe; en az dirençle dünyayı dolaşmak için üzerimize düşen şey onlar. Fakat Capital-F Modası akılda “çoğu insan” ile tasarlanmamıştır. Moda Haftası, gerçek hayat kurallarının pencereden dışarı çıktığı bir oyun dünyası olabilir: Herkes her şeyi karşılayabilir, herkes aynı boyutta ve en büyük kaygılar güvenlik ya da hayatta kalma ile ilgili değil, bir balo elbisesinin şık olmasına bakılmaksızın yeterli.

Rutinler kırıldı. Pistler daima zamanları bir şekilde yansıtmasına rağmen, 2017 özellikle baskıcı bir yıldı. İlhamı unutun. Motive olacağınız herhangi birşey hakkında daha fazla ileriyi zorlayın, daha iyisini yapın ve başkalarını ileriye doğru itecek şeyler yapmaya da götürecek olacak ta kendinizdir. Bu sezon koleksiyonlarının birçoğu bize rüya dokumacılığı için her zaman güvenebileceğimiz zorunlu olarak yükselen fantezileri bize göstermedi; Bunun yerine, tasarımcılar bunu yaşadığımız dünya bağlamlarında, tüm kaba yoldan yapardı.

Ve açıkçası, Moda Ayı bunun için daha iyi – modanın ilham vermeden önce orijinal bir amacı olması gerektiğini çokça kabul ettiğinde, kıyafetler daha ilginç ve daha kolay bulabilir. Geçtiğimiz sezon, isteklerimize dokunurken ihtiyaçlarımıza hitap ederken oldukça iyi bir iş çıkardı. Ve böylece, yansıtmamız gereken birkaç hafta ile, yalnızca eğilimlerden çok daha fazlasını şekillendiren gerçek ilham kaynağı olduğumuzu düşündüğümüz en büyük  anı yakalayacağız.

Yeni bir sezon neredeyse üzerimize geldi, ancak mağazalar ve çevrimiçi perakendeciler etekler, kaşkot tepeler ve sandaletlerle raylarını süsleyerek değişime işaret ederken, çoğumuz için soğuk hava hâlâ tıknaz örgüleri çağırıyor.

Yine de, önümüzdeki sezonun stoklarını alıp önümüzdeki sezon için gardıropunuzu çizmeye başlama zamanı gelmiştir. Fakat aylar olmasa da, dolapunuzun arka tarafına haftalarca indirilecek olan yüksek yaz ürünlerine yatırım yapmak yerine şimdi gözünüze dahil edebileceğiniz önemli öğeleri düşünün.

Pastel yenilikçi olmakla birlikte, bu sezonun dondurma tonları, ruffle katmanlarından keskin terzilike kadar her konuda güzel görünen şeker tonlarında. Pist, Thornton Bregazzi’nin pistinde pist ve pembe renk tonlarında tek omuzlu elbiseler ve perdelerle sakkarin eğilimini nasıl keseceğini gösterdi.  Kışlık topluluklarınıza biraz güneş ışığı getirmenin harika bir yolu, bu narin tonları sıkı örme, iki parçalı şort ya da şık bere gibi giyin.

Cesur mu hissediyorsun? O zaman trend sizin için. Sıcak renkler daha sıcak iklimlere gelince yeni renkler sunarken, bu kez turuncu kırmızı ve kobalt maviden birincil renk tonlarında bir boya kutusu paletinde, zümrüt yeşili ve Yılın Pantone Yılı Renkinde, Ultraviyole.

 

Erkekler İş Elbisesi Giyebilirler, Fakat Korkmayın, Bu Sezonun Koleksiyonları Çok Havalı

Hiçbir şey çok sert yakalı veya düğmeli (bir düğün veya poloya gitmediğiniz sürece). Hayır, bahsettiğimiz şey memleketinizde vakit geçirmenin yanı sıra güneşte bir şehir molası için uygun olan şeylerdir. Bir müşteriyle facebook görüşmesi yapmak için yeterince akıllı ve şehirdeki arkadaşlarınızla birşeyler içmek için yeterince soğuk görünüyor. İster pratik olsun, ister elle tutulur, isterse sadece birine benzemek istersiniz. Endüstriyel boyalı iş kıyafeti,  ve daha birçok kişinin şık bir revizyon izniyle perçinlenmiş kot ve ağır tezgahlarla ön plana çıkıyor.

Ceket için bej ve kahverengi faydacı tonlarına bakın. “Form-hugging” modası, bir süre erkek giyiminde hakim trend olmuştur. Ancak daha ferah hayranları için ufukta mutlu haberler var. Şöyle ki; geniş gömlekli ceketleri, uzun tiftik gömlekleri, hacimli hırkaları ve “anti-fit” i olan her şeyi gardırobunuza rahat bir şekilde yeniden başlatmanın en keskin yoludur.

Büyük boy bir yazlık süveter almak veya cesur hissediyorsanız ince inceltilmiş, yıkanmış kot pantolon ile eşleştirin. Her şey bir hayırseverlik dükkanının uyumsuz şefkatsizlik duygusuyla, ancak uzman bir terzilik ve birinci sınıf kumaşlarla ilgilidir.

Tamamlayıcı çizgiler boyunca yıkanan renkleri karıştırın ve eşleyin. Kapatılmış sarılar, açık kahverengileşimler, kırmızılar ve portakallarla birlikte gidecekler. Griler ve maviler yıkanmış kot ile iyi çalışacaktır. Beyaz kotlu koyu renkli bir baskı gömleği deneyin.

Çoğu erkek sokakta dururlar ve  moda trendlerini takip etmediklerini, ancak dolaplarının içine baktıklarını ve yırtık papuç, yetmişli triko, Küba yaka gömlekleri  zamansız klasikleri yanlarına asdıklarını söyleyecekler … ve bunlar sadece hâlâ sevdiği eğilimler.

Elbette, orada 50/50 moda var (dış mekanlarda giymek için pijama giyiyor musunuz?), Ancak sosyo-güvenlik için tüm podyumlar arasında dolaşıyor gibi görünüyor, acılı bir sıkıcı olmayan ve tamamen takılabilir yeni şeyler yığını var .

Pantolon ceket takımları sadece iş için olmaktan çıktı. Günlük kullanıma uygun; hem cool olup hem de rahat olabileceğiniz bol takımları önümüzdeki sezon bol bol göreceğiz. versize kesimlerin kıyafetleri olduğundan daha havalı gösterdiği aşikar. N. Hoolywood’da gördüğümüz hırka ve pantolonlardan Ovadia and Sons’ın gömleklerine kadar oversize modeller podyumlardan sokaklara taşınıyor.

Kıyafetinize ufak bir hareket katmak için bile tek başına deri yeter! Her zaman cool bir görünüme sahip olabileceğiniz deri parçalara şimdiden gardırobunuzda yer açın.

 

Bebek ve Çocuk Sağlığında Giyinme Üzerine yazı içi tıklayınız…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir