KOÇTAŞ ve TAÇ Markalarıyla Evlerde İlkbahar Şenliği

EVLERDE VE BAHÇELERDE İLKBAHAR COŞKUSU

Ufukta ilkbahar olsa da havalar biraz soğuk sizce bu baharda hangi ev aksesuarlarını seçmeliyiz? Bahar için ev aksesuarları 2018 koleksiyonları ile hem içinizi hem evinizi ısıtın.

 

Mevsimler giderek değişebilir hale geldiğinden, bahar gardırobumuzun daha fazla farklı parçalar içermesi gerekiyor. Aslında sadece giysilerimizden söz etmiyoruz. Evlerimiz için yeni mevsime de uygun ve güzel olmalı, ve pratik olmalı. 

 

Soğuk havayı hissetmekten daha kötü bir şey yok.Havada parlak ama soğuk bir güneş var, ancak birkaç gün önce karlı bir hava vardı.  Şık ve sıcak aksesuarlar ile sizde evinizi her mevsim için hazırlayın.

Mevsimler geçerken, pencereler ardından izlemek yerine, mevsimlerin etkilerine ayak uyduracak dekorasyonlar ile kendinizi ve evinizi canlandırmaya ne dersiniz? En sevilen mevsimlerden biri olan ilkbahar, canlanma, yenilenme, doğal olma gibi birçok ruh halini hepimize yaratacak kadar güçlü bir enerjiye sahiptir. Mevsimin tüm enerjisini doyasıya yaşamak, yeni baştan doğan güneşin sıcak serpintilerini evinizde kullanmak adına ilkbahar dekorasyonu tercih edebilirsiniz. Hemen perdeler ile işe başlayarak, daha ince, ışığın içeri daha hızlı gireceği, daha açık tonları tercih edebilirsiniz. Pencere önlerine ilkbahar çiçekleri ile daha da bir canlılık katmanız mümkün olacaktır. İşte sizler için hazırladığımız  ev-bahçe dekorasyonunda  en büyük markalardan  olan KOÇTAŞ ve TAÇ ile en çok talep gören son moda ürünlerle dopdolu doyumsuz seyirde yalnız bırakıyoruz…

 

 

EVLERİN GÜLEN YÜZÜ VE DE BİNLERCE ÜRÜNÜYLE KOÇTAŞ

Baharın tatlarını ve kokusunu duvarlarınıza yansıtabilmek adına, renkli, cıvıltılı duvar kağıtları kullanılabilir. Bu şekilde evinizde ki kıpırtı ve heyecan, doğadan gelen ile birleşecektir. İçinizi ısıtacak harika tablolar ile duvarlarınıza daha bir hareket ve eşsiz bir tarz katmanız da mümkün olacaktır. Sarı, pembe, turuncu ve yeşil gibi renklerin açık versiyonlarını ilkbahar dekorasyonu için rahatlıkla kullanmanız mümkün olacaktır. Yerlerde muhteşem kilimler, koltuklarda rengarenk kırlentler ve balkonlarınızda beyaz, pembe renklerden dekoratif öğeleri seçerek kullanmanız mümkün olacaktır. Kır çiçeklerini uygun olan her yerde kullanabilir, onların muhteşem enerjilerini evinize katabilirsiniz. Mobilyalar, masa örtüleri ve sandalyeler için çiçekli kumaşlar, soft renkler inanılmaz güzel ve ilkbahara uygun tarzları size sunacaktır.  Aşağıdaki resimlere tıklayarak KOÇTAŞ ürünlerini resmi sitesinden detaylıca inceleyebilirsiniz.

Coşkuyu abartmadan evinizde de yaşamak için, her anından keyfi alacağınız özel köşeler oluşturabilirsiniz. Bunun için balkon ya da verandaya güzel bir sallanan koltuk alabilir, bunun yanında özel bir sedirle masa kombin oluşturabilirsiniz. Doğal görünümü pekiştirmek adına, ağaçlara yeşil yosun uygulamaları yapabilir, çiçeklerinizi bu alanlara monte edebilirsiniz. Canlılığı, kokuları ve renkleri tümüyle evinize alabileceğiniz farklı ilkbahar dekorasyonu seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Eşsiz yapısı ve özel yöntemleri ile bu uygulamayı sizler de başarılı bir şekilde uygulayabilirsiniz. Kırsal dokuyu verebilmek adına, köy dekorasyon öğelerinden de yararlanmanız mümkün. Sıcak, samimi ve canlı ortamları yarattığınızda, bahar gün ve gecelerinde dostlarınız ile harika zaman geçireceğiniz özel alanları yaratabilirsiniz. Bu şekilde doğa ile uyumlu olan evlerinize gelen herkes, baharı en etkili şekilde yaşayabileceklerdir.

 

HAYDİ EVLERDE TAÇ’LANALIM

 

Her zaman rahatlığı ve konforu aradığımız evlerimizde, büyük ya da küçük dokunuşlarla kendi tarzımızı yansıtabiliriz. Trend olan yeniliklerle yeniden dekore ederken kendi tarzımızı yansıtmamızın yanı sıra, evimizde sağlayacağımız uyum ve düzen de büyük önem taşımaktadır.

Bu sene evinizde yapacağınız değişikliklerde modern ya da geleneksel ev dekorasyonları için 2018 yılının trendlerini merak ediyorsanız yazımıza göz atmanızda fayda var. Aşağıdaki resimlere tıklayarak TAÇ ürünlerini resmi sitesinden detaylıca inceleyebilirsiniz…

 

Mevsimsel olarak ilkbahar geldi ama ya sizin ruhunuza gönlünüze geldi mi? Bizce önemli olan bu ikinci şık yani size ilkbahar duygusunun gelmesi olacaktır. Peki, kış ayından çıktığımız bu günlerde neler yapılabilir ve evimizi nasıl bir bahar havasına döndürebiliriz.

Çiçekler ile hem hava hem de koku
İlkbaharın geldiğini en güzel gösterecek adımlardan biri çiçeklerdir. Özellikle tomurcuklarını baharda açan çiçeklerden alarak bahçenize, balkonunuza, ya da cam kenarlarına koyarak içinizin açılmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle de mis gibi kokan bir çiçek ise zaten bahar ayını tam olarak yaşıyor olacaksınız. Özellikle cıvıl cıvıl renkleri olan çiçeklerden terci yapabilir ve birden fazla alarak hoş bir ortam oluşturabilirsiniz.

Pastel tonlar
İlkbahar havasını yaratmak için daha pastel tonlarda dekor yapabilirsiniz. Yaz ve kışlık birkaç objeyi değiştirerek evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Çiçek dekoratifleri ve İngiliz tarzı tablolar hemen bahar havasını evinize taşıyabilir. Yani aslında sadece bir iki dokunuş ile sizler evlerinize güzel bahar esintisini getirmiş olacaksınız.

Camların önünü değerlendirin
Camlarınızın önünü değerlendirmeyi unutmayınız. Mümkün ise oturduğunuzda camdan dışarıyı görebileceğiniz şekilde evinizi dekore ediniz. Bu sayede dışarıda olan güneşi ve güzel havayı görebileceksiniz. Bazen ilkbahar sizin duygularınız olacaktır.  Sizlerde ilkbahar benim evime bahçeme gelsin diyorsanız önce ruh halinize baharı getirin ve daha sonra pembe tonlarının pastel tonlarını kullanarak evinize bahar çiçeklerini bahar havasını taşımış oluverin. İlkbahar ev dekorasyonu yapmak için büyük paralara ve emeklere gerek yok. Her yıl yenilemeden aynı objeleri kullanarak çok daha kolay bir şekilde tasarımlarınız ile hava katabilirsiniz.

 

2018 İlkbahar Trendi yazısı için tıklayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir